Oferty: Pałace

Pałac Gola, gm. Gostyń, woj. Wielkopolskie

Pałac Gola, gm. Gostyń, woj. Wielkopolskie

 Barokowo-klasycystyczny pałac w Goli stoi na północno-wschodnim skraju malowniczego krajobrazowego założenia parkowego, przy brzegu stawu, do którego skierowany jest elewacją frontową, zwróconą ku południowemu wschodowi. Długotrwała budowa rezydencji oraz fakt, że ukończono ją już w wieku XIX (w 1827 r.) sprawiły, że na barokową architekturę nałożona została klasycyzująca już dekoracja.
 
Pałac Małuszów, gm. Męcinka, woj. dolnośląskie

Pałac Małuszów, gm. Męcinka, woj. dolnośląskie

 Bardzo ładny duży barokowy pałac z początku XVII w i po licznych przebudowach.
 
Pałac Brzeg Głogowski gm. Żukowice, woj. dolnośląskie

Pałac Brzeg Głogowski gm. Żukowice, woj. dolnośląskie

 W połowie XVI wieku powstał dla rodu von Glaubitz murowany z kamienia i cegły renesansowy dwór. W latach 1671-1685 został przebudowany w barokowym stylu. Pałac ulegał przebudowie w 1767r. ,1866r a generalny remont został przeprowadzony w 1961 roku.
 
Pałac Wilkowo, gm Świebodzin, woj. Lubuskie

Pałac Wilkowo, gm Świebodzin, woj. Lubuskie

 "Pałac w Wilkowie wzniesiony około 1550 roku, został założony na planie prostokąta wy­dłużonego na osi wschód – zachód, stroną frontową zwrócony na północ, w kierunku po­dwórza. Tak ukształtowaną bryłę po pożarze w 1840 roku, rozbudowano w kierunku je­ziora. Dodano wówczas do istniejącego budynku dwa ryzality zlicowane z bocznymi ścia­nami i połączone ze sobą parterowym, płytszym przedsionkiem z tarasem. W zróżnicowa­nej, wieloaneksowej bryle pałacu główne skrzydło, piętrowe, nakryte jest dachem mansar­dowym. Dwukondygnacyjne ryzality mają dachy trzyspadowe, a nad parterowym przed­sionkiem znajduje się taras.
 
Pałac Niewodniki gm. Dąbrowa, woj. opolskie

Pałac Niewodniki gm. Dąbrowa, woj. opolskie

 Pałac w Niewodnikach, należał do rodziny Wichelhaus, powstał w 1870 roku. Położony jest w rozległym starym parku, 10 km od Opola, pomiędzy Odrą i niewielką wsią Niewodniki.
 
 
christian louboutin replica replica louis vuitton fake ray bans louboutin replica nfl jerseys china replica louis vuitton cheap jerseys louboutin replica louboutin replica replica louis vuitton louis vuitton outlet louis vuitton outlet louis vuitton outlet louis vuitton official website louis vuitton outlet fake ray bans replica louis vuitton louis vuitton outlet cheap jerseys louis vuitton outlet louis vuitton outlet louis vuitton outlet cheap louis vuitton
?>